ÜRETİM

1. Tasarım ve Uygulama

Çalışma stratejimizin en önemli parçası, estetiği ve performansı her anlamda uyumlu bir şekilde birleştirmektir . Bu yüzden ilhamımızı doğadan alıyoruz, tüm renklerin doğada bir hikayesi olduğuna inanıyor, bunu koleksiyonumuza yansıtıyoruz. Kreasyonlarınızı yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

2. Hammadde Tedariği

Üretilmesi istenen ürüne göre, doğru malzemeyi zamanında tarafımıza gelecek şekilde temin ediyoruz.

3. Laboratuvar

Çorapları örmek için satın alınan iplik kontrolünden başlayarak, gerekli tüm testleri kendi laboratuvarımızda uyguluyoruz. Önce, ipliğin parametrelerimizle eşleştiğini kontrol ediyor, onaydan sonra örnekleri örmeye başlıyoruz ve bizden istenen tüm fiziksel testleri yapıyor, ihtiyaç olursa nihai raporları müşterilerimizle paylaşıp örgü aşamasına geçiyoruz.

4. Örgü

Çorap örme departmanımızdaki makineler en son teknoloji ile donatılmıştır. Müşterilerimiz tarafından onaylanan numunelerin üretimi bu bölümde başlar. Fabrikamızda 84 iğneden 200 iğneye kadar toplam 600 adet yüksek teknoloji makine parkuru bulunmaktadır.

5. Yıkama

Çamaşır makinelerimiz ile müşterilerimizin fabrikamızda ihtiyaç duydukları tüm yıkama işlemlerini yapıyoruz. Yıkama işlemi için alanında lider marka makineler kullanıyoruz. Talep üzerine anti-bakteriyel sanitized, Aegis, Purista, Aloe Vera ve silikon yıkama sunabiliyoruz.

6. Buharlı Ütüleme

Ürünlerimiz buharlı makineler ile ütülemeye hazır olduktan sonra personelimiz tarafından paketlenme aşamasına geçilecektir. Çorapların herhangi bir yıkama veya boyama prosedürüne ihtiyaç duymaması durumunda, doğrudan ütüleme makinelerimiz tarafından ütülenerek, daha sonra kartonlara koyulup paketlenmektedir.

7. Kalite Kontrol

Tüm üretim süreçlerimizde ve operasyonlarımızda yüksek kaliteli ürünler sunmak için “Kalite Kontrol Ekipleri” tarafından çeşitli kalite kontrol prosedürleri takip edilmektedir. Bu kalite kontroller sayesinde Eren Çorap, gerekli tüm ürün güvenlik standartlarını karşılayabilir ve buna ek olarak ürün kalitesini sürekli olarak artırabilir. Süreç kontrollerinin tüm detayları EREN SPS sisteminde yer alan özel yazılım tarafından doğrudan elektronik olarak raporlanabilir. Tüm bu kontrol sistemlerine ek olarak, tüm mamul mallar sevkiyattan önce bir son incelemeye daha tabi tutulurlar.

8. Teslimat

Ürünler varış noktalarına gönderilmek için depomuza yönlendirilirler.