renklerin dansı

600 adet yüksek teknolojiye sahip makina parkuru

organik iplik kullanıyoruz

modaya uygun tasarımlar

kalite çeşitliliği

özel çorap üretimi

aksesuar olanakları

güvenli teslimat

birlikte başarırız

600

Adet Örme Makinesi

20.000 m2

Üretim Alanı

3.000.000

Üretim Kapasitesi(aylık)

450

Uzman Çalışan

Sürdürülebilirlik

Doğal kaynakların rasyonel kullanımına teşvik ediyoruz,
en çevre dostu malzemeleri
seçiyor ve üretim süreçleri üzerindeki çevresel etkileri azaltıyoruz.

Sosyal Politikamız İnsani değerlerin tartışılmaz bir gerçek olduğunu ve bu yüzden tüm çalışanlar ve toplum için olumlu bir ortam yaratmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Olumlu bir atmosfer yaratmak için yatırım yapıyor, çalışanları sosyal vakaların olumsuz etkilerinden uzak tutuyor, değerlerimizle ve etik davranışlarımızla teşvik ediyoruz. Ayrıca, çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize açıklanan amaç ve taahhütlerimize uygun olarak “Davranış Kuralları”mızı da geliştirdik. Firmamız “WEPs (Kadınları Güçlendirme İlkeleri)” üyesidir ve her düzeyde kadın istihdamını desteklemeyi taahhüt etmiştir. Ek olarak, çalışanlarımıza vermiş olduğumuz “Barışçıl İletişim” eğitimleri sayesinde çalışanlar ve yönetim arasındaki iletişimi geliştirme konusunda da ülkemizde ki ender firmalardan biri olduk.

Ekonomik destek Eren Çorap olarak, yenilikçiliğe yatırım yapan doğadaki endüstriyel makinelerin olumsuz etkilerini azaltmayı ve toplumun bu konudaki sağduyusunu düşünmeyi ilkelerimizden biri olarak benimsiyoruz. Endüstriyel atıkların en aza indirilmesi ve inovasyonu sürdürmek için “GRS”, “GOTS” vs “OEKO-TEX Organik” gibi uluslararası standartlara sahip sertifiklarımız, üyeliklerimiz ve teknolojik makine geçmişimiz ile bu sürece biz de firma olarak katkı sağlıyoruz. BM gibi küresel yapılar ve taahhütlerini dikkate alarak fabrikalarda fitness ve sağlıklı yaşam faaliyetleri programını destekliyor ve çalışanlarımıza ücretsiz erişiminde katkı sağlıyoruz. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve SA800 gerekliliği doğrultusunda çalışanlara “Yaşam Ücreti” ve “Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam” olanakları sağlanmıştır. Ayrıca şirketimiz, Sosyal Sorumluluk alanında SA8000 Standardı ve Uluslararası Standart Örgütü (ISO) gerekliliklerine uymak, bunları sürdürmek taşeronları ve iş ortaklarını şirketimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ve uygulamalarına dahil olmaya teşvik etmek, küresel iş ortaklarının “Sürdürülebilirlik”, “Sosyal ve Çevresel” hedeflerini takip etmek ve gereklilikleri sağlamayı kendisine bir hedef olarak benimsemiştir.

Çevresel Sorumluluklarımız Endüstriyel pazarda bir üretici olarak, şu an ve gelecek nesiller için çevreye olan faaliyetimizin riskini biliyoruz. Atıkların ele alınmasına ilişkin uyuguladığımız hassas politikamız ile hammadde seçiminde, kimyasalların ve potansiyel tehlikeli maddelerin ele alınmasında, en yeni ve çevreci uygulamaları kullanarak çevreye zararlı etkileri gittikçe azaltıyor ve enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlıyoruz.