HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

1992 yılında İstanbul'da kurulan Eren Çorap, kısa sürede sektörde güvenilir bir yer edinmiştir. Kalite ve üretim anlayışına yenilikçi yaklaşımı, diğer sektör oyuncuları arasında Eren Çorap’a önemli faydalar sağlamıştır. 2005 yılında Yozgat’ta inşa edilen ikinci fabrikamız Yozgat Sanayi Bölgesinde yirmi bin metrekareden oluşmaktadır. Hali hazırda Yozgat'ta üretim yapmakta ve tüm lojistik, pazarlama, finans ve ticaret süreçlerini İstanbul Merkez Ofisimizden / Fabrikamızdan verimli bir şekilde yönetiyoruz.

Hikayemiz

Uzmanlığımız uluslararası standartlara uygun erkek, kadın ve çocuk çorap imalatıdır. Müşterilerimize, koşu, doğa yürüyüşü, fitness, futbol, basketbol, tenis, bisiklet, kayak ve basınçlı çoraplarda dahil olmak üzere çok çeşitli moda çoraplar, gündelik kalın çoraplar ve teknik spor çorapları sunuyoruz. Derin bir teknik altyapıya, geniş üretim kapasitesine ve deneyimli personele sahibiz. Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen perakendecileri için, çorap ihtiyaçlarına çözüm sunmak üzere müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. İnsana ve teknolojiye yapmış olduğumuz yatırım, güvenilir hizmetler ve teslimat ile birilkte yürüttüğümüz fabrika iyileştirme çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Tasarım ve teknolojide yapılan yenilik çalışmalarının takibi, şirket olarak başarımızın en önemli nedenlerindendir. İstanbul ofisimizde en son moda trendlerini ve yeniliklerini gösteren deneyimli tasarım ekibimiz tarafından müşterilerimize sık sık tasarım sunumları yapılmaktadır. Bu sunumların amacı, müşterilerimiz için arzu edilen siparişlerin yerleştirilmesini sağlamaktır. Bu sunumlar CAD tasarımları ve örnekleri ile takip edilir. Genel hedefimiz olarak çorap sektöründeki lider rolümüzü ve ticari faaliyetlerimizi daha da genişletmektir, bu hedeflerimize ortaklarımıza her adımda destek vererek ulaşacağımızdan eminiz.

İş Stratejimiz

İş Stratejimiz, her zaman güvenilir kalite normlarına ve zamanında teslimatlara dayanan mükemmel kalitede çoraplar üretmek olmuştur. Organik kaynakların kullanımını destekliyor, en çevre dostu malzemeleri tedarik ederek üretim süreçleri üzerindeki çevresel etkileri azaltıyoruz. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek için ‘’çok çalışmak’’ ilkesini kendimize iş yaklaşımı olarak benimsedik. İş dünyasında, büyümenin müşteri memnuniyeti sonucu ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Mutlu ve memnun bir müşteri her zaman daha fazlası için geri gelir! Çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor, doğa ve çevremizle uyum içinde çalışıyoruz. Ayrıca biliyoruz ki çalışanlarımızın üretime olan katkıları ve iyi görüşleri, şirket kültürümüzü sürdürmek ve her koşulda en iyisini elde etmek için bize düşen görevleri daha da kolaylaştıracaktır.

Kalite politikamız

Dürüst ve doğru davranmak temel ilkemizdir. Özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık, etik kurallarını göz ardı etmeyen açık, şeffaf, hesap verebilirlik şirketimzin benimsenmiş olduğu ortak değerleri arasındadır. ISO 9001: 2008 standardının gerekliliklerini karşılamak üzere Kalite Yönetim sistemimizin belgelendirilmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesi için çalışmlarımız güncel gelişmelere göre düzenli olarak yenilenmektedir. Toplam kalite felsefesine dayalı olarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması hedeflerimizdendir. Çalışmalarımızı öz-değerlendirme süreci ile gözden geçirerek performansımızı artıracak önleyici yaklaşımların belirlenmesi, sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda, tüm süreçlerimizin verimliliğini uluslararası rekabet edebilecek seviyeye yükseltmesi, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları teşvik etmek, ve teknik ve davranışsal yetkinlikleri artırmak için eğitimlerin verilmesi, önce maliyet-fayda dengesini göz önünde bulundurarak ve müşterilerimizi kalitelerinin odak noktasına yerleştirerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak projeler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı yaparken insanlara, çevreye ve hukuka saygılı bir organizasyon olmayı unutmuyoruz.

Sertifikalarımız

1992'den beri ileri gelen çabalarımız Norm NP ISO 9001 kapsamında Kalite Belgesi ile tanınmıştır. 2005 yılında OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasını bunyemıze katarak ürünlerimizde zararlı maddelerin yokluğuna dair bir sertifika daha aldık ve bu süreç SA 8000, GOTS sertifikları ile devam etti. Sertifikalı olmak, sürekli çalışmak ve pazar taleplerine uyum sağlamak anlamına gelmektedir. Sertifikasyon performansımızı güçlendirmek ve genişletmek için bizleri harekete geçiren duygu müşterilerimize vermiş olduğumuz sözlerimizdir. Sertifikalar için lütfen tıklayınız